Stawiamy na wysoką estetykę
                                     i czytelność

Tworzenie stron internetowych

Tworzymy przejrzyste i czytelne strony internetowe, co zapewnia lepszy kontakt z potencjalnym klientem i wpływa na postrzeganie firmy przez partnerów biznesowych. Tworzenie strony internetowej wymaga profesjonalizmu, niezbędnej wiedzy nie tylko z zakresu ściśle związanego z ich tworzeniem ale również z zakresu marketingu internetowego. Dzisiaj już nie wystarczy mieć dobrze zrobioną stronę internetową. Trzeba ją tak zoptymalizować żeby wyszukiwarki internetowe bez problemów ją wyszukały. Jako jedni z nielicznych tworzymy strony internetowe ze szczególnym naciskiem na marketing, dlatego nasze projekty doskonale sprawdzają się w biznesie. Innowacyjność i oryginalność to najważniejsze cechy naszych usług.

Technologia
ADIO Sp. z o.o. jest w stanie wykonać dowolne rozwiązania technologiczne. Systemy zarządzania treścią, sklepy, fora dyskusyjne, blogi, systemy społecznościowe, itp. W swojej pracy wykorzystujemy wszystkie liczące się technologie (PHP, Ajax, CSS, Flash, Java 2, xHTML, itp) Korzystamy z autorskich rozwiązań, które dają gwarancje skalowalności i możliwości dalszych integracji np. ze sklepami, programami lojalnościowymi itp.

Grafika
Wygląd strony internetowej ma duże znaczenie ze względów wizualnych. Strona www musi być przejrzysta i oryginalna. Na pierwszy rzut oka to właśnie kolorystyka, dobór tytułów, ciekawych animacji przyciąga uwagę odwiedzającego witrynę. Zapewniamy stworzenie dla Państwa nowoczesnego i unikalnego projektu graficznego.

Marketing
Naszą specjalnością jest marketing w wyszukiwarkach - Pozycjonowanie (SEO) polega na ręcznym manipulowaniu wynikami wyszukiwarek. Stosujemy wyłącznie bezpieczne praktyki, rekomendowane przez Google.
Dział marketingu dysponuje unikalnym autorskim systemem pozycjonowania oraz raportowania.


Największy nacisk w realizowanych projektach kładziemy na:

  • - Intuicyjność nawigacji
  • - Jakość projektu
  • - Formę graficzną
  • - Zgodność ze standardami
  • - Dostępność informacji
  • - Optymalizację strony na potrzeby pozycjonowania
  • - Otwartość systemu na rozbudowę w przyszłościJeśli mają Państwo jakieś pytania, wątpliwości lub chcieliby Państwo złożyć zamówienie, zapraszamy do działu kontakt.